Glavni knjigovođa / Bilancist (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.10.2019.

Naš CCC tim neprestano raste stoga Vas pozivamo da nam se pridružite u zajedničkom doprinosu za uspjeh kompanije. Tražimo osobu za radno mjesto:

GLAVNI KNJIGOVOĐA - BILANCIST

Mjesto rada: Zagreb

OPIS POSLA:
  • samostalno obavljanje računovodstvenih i knjigovodstvenih zadataka za slovensku tvrtku
  • fakturiranje ulaznih i izlaznih računa, uravnoteženje saldakonti, usklađivanje kupaca, svakodnevna kontrola plaćanja
  • plaćanja dobavljačima i platni promet
  • knjiženje osnovnih sredstava
  • pridržavanje zakonskih rokova za provedbu i dostavljanje financijskih izvještaja nadležnim institucijama te poznavanje slovenskih zakona i propisa u računovodstvu
  • priprema glavne knjige, zatvaranje razdoblja i pomoć pri godišnjem izvještaju
  • podrška drugim administrativnim poslovima
UVJETI:
  • najmanje 5 godina iskustva na istom ili sličnom radnom mjestu (računovodstveno iskustvo i sklonost reviziji)
  • VŠS/VSS ekonomskog obrazovanja
  • znanje slovenskog jezika u govoru i pismu
  • odlično poznavanje MS office
ŠTO OČEKUJEMO OD KANDIDATA:
  • motiviranost, proaktivnost i snalažljivost
  • pouzdanost, ažurnost, odgovornost
  • smirenost i preciznost
  • sposobnost prilagođavanja timskom radu, suradnja i komunikativnost
  • otvorenost prema novim znanjima
  • odgovornost, organizacija i neovisnost u radu
ŠTO NUDIMO:
  • rad na neodređeno vrijeme
  • izazovan i dinamičan posao u ugodnom, profesionalnom i prijateljskom međunarodnom radnom okruženju
  • mogućnost usavršavanja, daljnjeg profesionalnog razvoja i napredovanja

Ukoliko smo Vas zainteresirali za ovo radno mjesto, pošaljite svoj životopis putem portala Posao.hr najkasnije do 15.10.2019.

Imate smisao za modu, iskustva u prodaji modnih artikala, odličnih ste prodajnih vještina i rezultati prodaje su za Vas izazov, a ne opterećenje?

Volite svakodnevnu komunikaciju s ljudima te uživate u novim izazovima i iskustvima?

Volite raditi u timu, odgovorni te, samoinicijativni i spremni ste zavrnuti rukave?

ONDA JE OVA POZICIJA BAŠ ZA VAS!