Gerontodomaćica / gerontodomaćin  HZZ OGLAS

Rok prijave:
08.06.2024.

Mjesto rada:
VIŠKOVO, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
6
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
osobni dolazak: VOZIŠĆE 3, VIŠKOVO
pisana zamolba: VOZIŠĆE 3, VIŠKOVO
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: - organiziranje prehrane (pomoć kod pripreme obroka, pomoć u nabavi hrane i dr.), - obavljanje kućanskih poslova (pranje posuđa, pospremanje stambenog prostora, donošenje vode, ogrijeva, i slično, organiziranje pranja i glačanja rublja, nabava lijekova i drugih potrepština i dr.), - održavanje osobne higijene (pomoć u oblačenju i svlačenju, u kupanju i obavljanju drugih higijenskih potreba i dr.), - podjela paketa kućanski-higijenskih potrepština, - zadovoljavanje drugih svakodnevnih potreba. Na temelju Odluke o financiranju Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike KLASA: 984-01/23-01/29, URBROJ: 524-07-02-01-01/2-24-19 od 08. veljače 2024. godine i Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekt „Ruke pomažu – faza 3„ kodni broj: SF.3.4.11.01.0093 od 01.ožujka 2024. godine koji se financira iz Europskog socijalnog fonda plus u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2021. – 2027. te članka 49. Statuta Općine Viškovo (Službene novine Općine Viškovo br. 3/18, 2/20, 4/21, 10/22 i 9/23), Općinska načelnica Općine Viškovo objavljuje: NATJEČAJ ZA ZAPOŠLJAVANJE GERONTODOMAĆICE/GERONTODOMAĆINA NA ODREĐENO PUNO RADNO VRIJEME Trajanje radnog odnosa: 30 mjeseci Traženi broj radnica/radnika: 6 radnica/radnika Planirani početak rada: lipanj/srpanj 2024. godine Mjesto rada: područje općine Viškovo Gerontodomaćica/gerontodomaćin će pružati uslugu za 6 pripadnika ciljne skupine (osobe starije od 65 godina i/ili odrasle osobe s invaliditetom) na području općine Viškovo. Visina plaće: Minimalna plaća sukladno važećoj Uredbi Vlade RH o visini minimalne plaće (840 Eura brutto) te troškovi prijevoza za pružanje usluge potpore i podrške u visini mjesečne autobusne karte. Uvjeti za prijam u radni odnos: - Punoljetnost - Hrvatsko državljanstvo Razina obrazovanja: - Završena osnovna škola - Srednja škola 3 godine - Srednja škola 4 godine Uz prijavu je potrebno priložiti: 1. Zamolbu za posao, 2. Životopis (obavezna naznaka kontakt broja), 3. Presliku osobne iskaznice, 4. Dokaz o stručnoj spremi (preslika svjedodžbe), 5. Uvjerenje nadležnog suda (ne starije od 30 dana objave natječaja) da se protiv podnositelja ne vodi kazneni postupak te da protiv njega nije izrečena pravomoćna osuđujuća presuda. Rokovi i način prijave Pisana prijava s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se osobno ili poštom na adresu: Općina Viškovo, Vozišće 3, 51216 Viškovo ili e-malom na: [email protected] Rok za dostavu prijava je 15 dana od dana objave natječaja na Hrvatskom zavodu za zapošljavanje. Sve informacije vezane uz ovaj natječaj mogu se dobiti na broj telefona 051/503-788 ili na email: [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
143871936
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.