Generalist ljudskih resursa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Obonjan
Rok prijave:
12.04.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ako svoju karijeru želiš graditi u turizmu, ugostiteljstvu ili event industriji, na jedinstvenoj lokaciji prekrasnog privatnog otoka, Obonjan je mjesto za tebe!

Kao poslodavac nudimo stimulativna primanja, prepoznajemo i nagrađujemo trud i zalaganje, svim radnicima osiguravamo smještaj i 3 topla obroka. Pružamo priliku za konstantno usavršavanje i napredovanje.

Pridruži se našem timu na poziciji:

GENERALIST LJUDSKIH RESURSA (m/ž) – cjelogodišnja pozicija, 6 mjeseci rad na lokaciji Obonjan te 6 mjeseci rad u uredu u Zagrebu.

OPIS POSLA
• Organizira i koordinira procese novih zapošljavanja, uvođenja u posao te pruža podršku voditeljima odjela u internim procesima obuke;
• Brine o kadrovskoj administraciji koja uključuje sastavljanje ugovora o radu, praćenje rokova, prijave/odjave, evidenciju novih zaposlenika i godišnjih odmora, pripremu, izradu i ažuriranje HR dokumentacije i sl.;
• Kontrolira evidenciju radnih sati, te koordinira proces obračuna plaća i naknada u suradnji s Odjelom računovodstva;
• Odgovara na upite zaposlenika i Uprave iz područja procesa i procedura ljudskih potencijala;
• Priprema pravila kućnog reda za zaposlenike te periodički provjerava pridražanje pravila;
• Radi ulazne i izlazne liste provjere za sve zaposlene (ugovor i studenti) i vodi računa da su sve stavke provjerene i zabilježene (zaduživanje/razduživanje uniforme, pologa, ključa za ormarić, kartice...), osobito prije razduživanja radnika;
• Obavlja i druge srodne poslove, a po nalogu neposredno nadređenog;
• Sastavlja upute za zaposlene sukladno poslovnim procedurama;
• Koordinira provođenje zaštite na radu;
• Pruža podršku voditeljima odjela te Upravi u svim pitanjima koja se tiču ljudskih resursa;
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI
• VŠS – ekonomsko, ili pravno usmjerenje;
• Minimalno 2 godine iskustva na sličnim radnim mjestima;
• Aktivno korištenje paketa MS Office
• Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Vozačka dozvola B kategorije

ŠTO OČEKUJEMO
• Usmjerenost na visoke standarde u poslu, sklonost timskom radu, te dobru poslovnu komunikaciju i pisanu korespodenciju;
• Visok stupanj odgovornosti, inicijative i energije;
• Pozitivan stav, prilagodljivost i otvorenost prema stjecanju novih znanja i osobnom razvoju.

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine