Full-Stack Developer (m/ž)

Mjesto rada:
Remote
Rok prijave:
23.06.2022.
StoringCargo je platforma koja povezuje tražitelje skladišta s vlasnicima skladišta diljem svijeta, kao što su Airbnb ili Booking.com. Mi smo mali startup nevjerojatnih razmjera.
Opis posla:
StoringCargo podržavaju vrlo poznati investitori i trenutačno mijenja industriju skladištenja. U ovom trenutku cijeli razvoj je prepušten vanjskim poduzećima i želimo ga polako premjestiti unutar naše tvrtke. Tražimo osobu koja će nam pomoći u nekim prvim koracima u stvaranju vlastitog tima te se pobrinuti za neka osnovna ažuriranja/probleme na našoj web stranici. Početak suradnje započet će s današnjim vanjskim timom, ali mi smo spremni preuzeti svakodnevne zadatke unutar tvrtke.

Uvjeti:

  •   Poznavanje Jira, Slackt itd.
  •   Radno iskustvo 3-5 godina
  •   Vozačka dozvola B kategorije

Voljeli bismo raditi s osobom koja je pozitivna i nasmijana jer ćemo puno raditi zajedno. Bit će puno smiješnih stvari, puno istraživanja i puno dobrih provoda.

StoringCargo je razvijen u:

  •   Sučelje: VueJS
  •   Pozadina: NestJS
  •   Baza podataka: PostgreSQL
  •   Implementirano bez servera (AWS)

Važno nam je da radimo u ovim prostorima. Trebamo osobu koja dobro zna ove „tvrde jezike“.

Što mi nudimo?

Rad će biti u potpunosti na daljinu (osim ako se želite voziti ili raditi u našem sjedištu u Kranju, Slovenija). Naš ured radi od ponedjeljka do petka 08.00 – 16.00 CET, ali fleksibilni smo.

Prijavite se putem linka za prijavu do 23.06.2022.