Frontend Developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.06.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Frontend developer si i razmišljaš o novom poslu?

Želiš raditi u mladoj i dinamičnoj IT tvrtki u Zagrebu? Želiš raditi na srednje velikim i velikim projektima za domaće i strano tržište? Želiš izbrusiti svoje vještine i postati majstor/ica uz pomoć iskusnih kolega? Voliš programirati i to ti je omiljeni hobi čak i kada nisi na poslu?

Volio bi raditi u tvrtci koja kreira aplikacije za renomirane brendove poput Coca-Cola, Carlsberg, Cedevita, 3M, Pepsi?​

Možda si baš ti prava osoba za nas, a mi prava tvrtka za tebe!

Mi te nećemo ocjenjivati prema završenoj školi ili količini certifikata koje posjeduješ, ali ćemo i to poštivati. Mi vrednujemo tvoje stvarno znanje i potencijal za napredovanjem.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što možeš očekivati od nas:
• Rad na zanimljivim projektima za domaće i inozemno tržište,
• Sudjelovanje u svim fazama projekta,
• Odlazak na konferencije i edukacije,
• Ugodnu radnu atmosferu,
• Petak koji je posvećen učenju i razmjeni iskustva među kolegama (kada nije ludnica),
• Ukoliko nisi iz Zagreba – dogovor oko smještaja

Što mi očekujemo od tebe:
• Minimalno 2 godine radnog iskustva
• Izvrsno poznavanje CSS-a i HTML-a,
• Plus ako poznaješ navedene programske frameworkove; Bootstrap, jQuery,
• Veliki plus ako poznaješ Angular i Ionic
• Aktivno sudjelovanje u brainstorming procesima,
• Proaktivnost i veliku želju za radom te svakodnevnim usavršavanjem.

Jako volimo proaktivnost, otvoreni smo novim idejama svih pojedinaca u timu. Bar jednom tjedno se okupljamo zbog dijeljenja znanja s ostalim kolegama. To je dio naše spremnosti za novim saznanjima, što smatramo odgovornim pristupom poslu koji donosi različitosti sa svakim novim projektom na kojem radimo. Često pričamo na engleskom i tu ne bismo htjeli ni tebe isključiti

Svoj CV možeš poslati na [email protected]
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine