Frizer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.11.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Dugogodišnji mnogobrojni klijenti našeg salona dokaz su naše dosljednosti kako u strukovnom radu tako i u usvajanju novih trendova u stiliziranju i njezi kose.

Opis posla
Frizerski salon Dessange zapošljava osobu strukovnog zvanja frizer.
Posebne pogodnosti:
Kroz rad apsolutno nam je bitna edukacija svakog našeg djelatnika. Strukovne edukacije su od strane francuske kuće Dessange Paris jednom godišnje u obliku višednevnih treninga kroz rad na modelima te strukovne edukacije od strane Loreal akademije u Zagrebu.

Nudimo rad u smjenama, jedan tjedan ujutro od 07:00 - 14:00 h, jedan tjedan popodne od 13:00 - 20:00 h.

Svaka druga subota je slobodna, a one radne su od 07:00 - 15:00 h.

Godišnji odmor u trajanju od 23 radna dana.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
- veliko strukovno znanje
- iskustvo minimalno 7 godina
- kreativnost
- praćenje trendova vezanih za kosu
- timski rad
- poznavanje engleskog jezika u govoru
- dobre organizacijske vještine
- dobre socijalne vještine i veliku ljubav prema svom zanimanju

Krug klijenata nije uvjet za početak rada u salonu Dessange.

Želimo da nam se pridruži kreativna, pozitivna i komunikativna osoba.
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
šest do deset godina