Fotograf (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
09.11.2018.

MI SMO USPJEŠNA KOMPANIJA KOJA TRAŽI UPRAVO VAS!
A Vi ste spremni za izazove i novo radno iskustvo.

Pridružite nam se i postanite dio našeg uspješnog tima!

FOTOGRAF
MJESTO RADA: RIJEKA
- 1 izvršitelj (m/ž)

POSEBNI UVJETI:

  • SSS – grafičkog ili likovnog smjera
  • izvrsno poznavanje Adobe Photoshopa
  • kreativnost i smisao za aranžiranje proizvoda
  • prednost: iskustvo u studijskoj fotografiji i mapa radova
  • vozačka dozvola B kategorije

OPIS POSLOVA:

  • fotografiranje hrane i robe široke potrošnje
  • priprema artikala za fotografiranje
  • obrada fotografija
  • sudjelovanje i podrška u svim aktivnostima odjela marketinga

ŠTO NUDIMO:

  • nudimo Vam temeljito uvođenje u posao
  • stimulativna primanja
  • profesionalno, dinamično i ugodno radno okruženje

Doprinos svakodnevnim izuzetnim rezultatima naše kompanije temelji se na visokoj motivaciji, predanom radu i povjerenju našeg tima.

ZAINTERESIRANI?

Ako prepoznajete sebe u opisanim karakteristikama, pošaljite nam svoju pisanu prijavu sa životopisom, zamolbom, brojem telefona te preslikom osobne iskaznice u razdoblju od 02.11.-09.11.2018., na e-mail adresu: [email protected], putem Brze prijave ili na: Plodine d.d., Ružićeva 29, 51000 Rijeka, s naznakom «ZA NATJEČAJ-FOTOGRAF˝.

Kandidate ćemo naknadno obavijestiti o terminima za razgovor.