Fizioterapeut (m/ž)

Mjesto rada:
Leipzig, Njemačka
Rok prijave:
08.06.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
TEMPUS OCTO d.o.o. je tvrtka koja se bavi poslovima posredovanja pri zapošljavnaju, evidentirano u Knjigu evidencije pravnih i fizičkih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod rednim brojem 118/19 na temelju rješenja Ministarstva rada i mirovinskog sustava, KLASA: 102-02/19-03/47, URBROJ: 524-04-01-01/5-19-2

Za našeg renomiranog klijenta iz Leipziga tražimo osobe za radno mjesto Fizioterapeut (m/ž).

Volite svoj poziv te želite aktivno učiti o novim tehnologijama i terapeutskim metodama?

Posebne pogodnosti:
Šta možete očekivati od budućeg poslodavca?

Plaćen kompletan proces nostirfikacije diplome (Anerkennung) od strane poslodavca

Plaća 2500€

Osiguran smještaj

Napredovanje u karijeri

Siguran posao
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:

Minimalno završenu srednju medicinsku školu smjer Fizioterapeutski tehničar

Odrađen pripravnički staž i položen stručni ispit

Radno iskustvo

Znanje njemačkog jezika B1

EU dokumenti

Ako ste spremni prihvatiti izazove koje nosi pozicija Fizioterapeut (m/ž) prijavite se slanjem Vašeg životopisa i zamolbe za posao.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, prijave pohranjujemo u TEMPUS OCTO bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju. Radujemo se Vašim prijavama!
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B