Financijski ekspert (m/ž)

Mjesto rada:
Čakovec, Zagreb, Karlovac
Rok prijave:
24.02.2023.

Wüstenrot stambena štedionica d.d. ove godine slavi 25.godina poslovanja u Hrvatskoj, a dio smo Wüstenrot grupacije koja postoji više od 100 godina.

Lideri smo na tržištu u broju realiziranih stambenih kredita te smo ponosni na našu "štednu obitelj" od preko 150.000 klijenata. Na teritoriju Hrvatske imamo 24 poslovnice.

Kroz godine rada, slušajući naše klijente, odlučili smo svoju ponudu proširiti te osim stambenih kredita i štednje, klijenti kod nas mogu pronaći rješenje za sve financijske i životne situacije u kojima se nalaze. Klijenti imaju na raspolaganju svog financijskog eksperta koji mu stoji na usluzi za sva pitanja i zajedno s njim pronalazi najbolje što klijentu treba. Postani dio našeg tima!

Wüstenrot financijski ekspert/ekspertica
Lokacije: Čakovec, Zagreb, Karlovac

Opis posla:

  • akvizicija i obrada novih i postojećih klijenata u poslovima stambene štednje, stambenog kreditiranja i ostalih financijskih proizvoda

Od vas očekujemo:

  • razina obrazovanja SSS
  • poželjno iskustvo na sličnim poslovima (ali nije uvjet)
  • komunikativnost, orijentiranost na rezultat, poduzetnost

Nudimo Vam:

  • fiksnu plaću s varijabilnim dodatkom ovisno o ostvarenim rezultatima
  • mogućnost ostvarivanja dodatnih bonusa
  • besplatnu i kontinuiranu edukaciju
  • putovanja u sklopu team buildinga
  • mogućnost napredovanja