Fasader / moler (m/ž)

Mjesto rada:
cijela Hrvatska
Rok prijave:
15.07.2019.

Mi smo Profesio d.o.o., agencija za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju.

Za našeg Klijenta, uspješno domaće poduzeće koje se bavi završnim radovima u graditeljstvu, tražimo više motiviranih i odgovornih osoba za rad na poziciji:

[Osijek]
Opis posla:
  • Izvođenje fasaderskih poslova na gradilištu
Uvjeti:
  • poželjno radno iskustvo
Nudimo:
  • radno vrijeme 7-16h
  • smjenski rad
  • redovna primanja
  • smještaj
  • mogućnost dobivanja radne dozvole

Na ovaj se oglas možete prijaviti telefonski 091 6118 020, +387 66 854 426 ili na [email protected].

Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-03/48, URBROJ 524-04-01-01/3-19-3