Energetičar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.06.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
N A T J E Č A J
za radno mjesto

1 izvršitelj, na neodređeno radno vrijeme, probni rok 6 mjeseci

Opis poslova:
- Održavanje toplinske i kompresorske stanice, razvod i periferije sustava grijanja i razvod komprimiranog zraka
- Praćenje potrošnje energenata i vode
- Sudjelovanje u popravcima i unapređenju temeljnje energetske infrastrukture
- Suradnja s vanjskim partnerima u održavanju
- Briga o popratnoj dokumentaciji održavanja
- Sudjelovanje u projektima za kontinuirano poboljšanje procesa
- Po potrebi obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- KV, SSS, VKV (elektro ili strojarskog smjera)
- 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- Osnovno poznavanje rada na računalu

Prednost:
- Iskustvo rada u održavanju kompresora
- Iskustvo rada u održavanju toplinske stanice
- Stručna osposobljenost za rukovanje kotlovskim postrojenjem i kompresorskim
stanicama te drugim energetskim postrojenjima
- Iskustvo rada sa sustavima daljinskog nadzora

Vaš profil:
- Preciznost u radu
- Samostalnost u radu
- Timski rad

Prijavite se putem linka Brze prijave.
Kontaktirati ćemo isključivo kandidate koji uđu u uži odabir.
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine