Elektrotehničar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
29.09.2022.

METRONIK je vodeća tvrtka za automatizaciju, kontrolu procesa i digitalizaciju u industriji i građevinarstvu u ovom dijelu Europe. Više o nama saznajte na www.metronik.hr

Pridružite nam se na radnom mjestu:

Elektrotehničar (m/ž) - jedan djelatnik

Mjesto rada: Zagreb

Opis poslova:
  • montaža i spajanje opreme automatske regulacije (osjetnici, presostati, termostati, itd...)
  • testiranje i ispitivanje elektrokomandih ormara i PLC opreme na objektu
  • kvalifikacija instalacija (IQ)

Uvjeti:
  • SSS/VŠS elektrotehnike ili slično
  • iskustvo na održavanju elektrike u proizvodnji i elektromontaži
  • poznavanje NN opreme i opreme automatske regulacije
  • znanje čitanja i interpretiranja shema i nacrta
  • prednost poznavanje rada u ACAD i E-PLAN ali nije uvjet
  • vozačka dozvola B kategorije

Nudimo vam:
  • stimulativna primanja
  • rad sa najnovijim tehnološkim rješenjima i proizvodima renomiranih proizvođača opreme
  • dobro razvojno okruženje za napredovanje u poslu

Pozivamo Vas, da svoje pisane ponude sa dokazima kvalificiranosti pošaljete do 27.09.2022. na e-mail adresu: [email protected]

ili donjom Brzom prijavom.

Metronik sustavi d.o.o., Zagrebačka cesta 145 A, 10090 Zagreb;
Za dodatne informacije pozovite 01/61 85 420 ili posjetite www.metronik.hr