Elektromonter (m/ž)

Mjesto rada:
Slovenija
Rok prijave:
05.08.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
U tvrtki Lunta inženiring d.o.o., već od 2005 godine brinemo za instalacije električkih čvora i sustava. Poduzeće smo sa bonitetnim rangom 10, isto tako smo u godini 2012 primili i certifikat izuzetno pouzdane tvrtke. Radimo u članicama EU. Naš je slogan »Ne možemo biti najveći, ali možemo biti najbolji«.
Do suradnika gajimo pošten in otvoren odnos. Isto očekujemo i od njih.

Prezentaciju tvrtke možete pogledati ovdje

Opis poslova i zadaci:
• Elektromontažni radovi u klasičnim i industrijskim instalacijama (polaganje kabelskih putova, polaganje kablova, spajanje električnih ormara, finomontaža,…).
• Elektromontažni radovi u automobilskoj industriji – tehnika prijenosa, robotika, skladišta za pohranu podataka (polaganje kabelskih puteva, polaganje kablova, spajanje električnih ormara, finomontaža,…).
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Probni rad za mjesec dana sa mogučnošću produženja ugovora na neodređeno vrijeme.
• Tvrtka plača boravak u hotelu sa doručkom ili apartman koji nudi mogućnost kuhanja, i organizirovan prijevoz na mjesto rada.
• Osobni dohodak: 8-14 eur/sat (ovisi od razine predznanja)
• Plaćani regres
• Stimulacija za dobar rad 0,5 eur/sat
• Dodatak za vožnju 0,05 eur/km
• Radimo sa država članicama EU.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Slovenija

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• Osobne karakteristike koje cjenimo i nagrađujemo: organiziranost, pripadnost, motiviranost, komunikativnost, želja za učenjem, sposobnost timskog rada, veselje do rada.
• Traženo je stručno tehničko obrazovanje za električara elektronika, alternativno (elektrikčar, elektrikar energetik, elektrotehničar). Omogučena i obuka u rad.
• Poželjna iskustva sa radom na terenu.
• Dobro razumjevanje i govor njemačkog jezika i osnovno znanje engleskog jezika.
• Zahtjevano poznavanje čitanja in razumjevanje elektro planova u automobilskoj industriji (npr. Eplan,...).
• Ispit B kategorije

Ako imate veselje do rada i prepoznali ste prednosti rada u našoj tvrtki pozivamo vas, da nam pošaljete molbu i životopis na našu e-mail adresu: [email protected] ili putem donje Brze prijave ili nas nazovite na broj telefona: 00386 2 618 52 05.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro