Elektroinstalater / instalater sustava tehničke zaštite (m/ž)

Mjesto rada:
Pula
Rok prijave:
13.03.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Poretti vodeća je tvrtka u Istarskoj županiji u području projektiranja, ugradnje i održavanja integralnih sustava tehničke zaštite, upravljanja i pametnih kuća. Na području Istre smo prisutni 28 godina. Više o nama možete pogledati na stranicama tvrtke https://www.poretti.hr.

OPIS POSLA:
- montaža i spajanje elemenata sustava prema projektnoj dokumentaciji i tehničkim uputama proizvođača
- osnovna postavljanje instalacija potrebnih za ugradnju sustava
- osnovna puštanja u rad sustava koje ugrađuje
- osnovna održavanja sustava
- rad na području Istarske županije
- radno vrijeme: ponedjeljak – petak od 08:00 – 16:00

Radno mjesto je u Puli.
Posebne pogodnosti:
NUDIMO:
- rad u stabilnoj tvrtki sa 28 godina iskustva
- rad u odvažnom i ustrajnom timu profesionalaca
- stalni radni odnos uz probni rad
- poticajan dohodak
- profesionalni napredak uz interno stručno usavršavanje i edukacije
- rad s najmodernijim tehnologijama svjetski poznatih brandova
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- SSS elektrotehničkog ili drugog tehničkog smjera
- poželjno 2 godine radnog iskustva u istim ili sličnim poslovima ali nije uvjet
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- informatička pismenost, poznavanje rada na računalu
- osnovno poznavanje rada računalnih mreža
- vozačka dozvola B kategorije obavezna
- poželjna licenca zaštitara – tehničara ali nije uvjet

Napomena: molimo da u životopisu napišete detaljne informacije o radnom iskustvu (poslovi i zadaci koje ste obavljali) i kratke informacije o djelatnosti firmi u kojima ste radili.
Životopis poslati na: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B