Električar (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
05.07.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Trebamo ozbiljne ljude na polju industrijske električne energije. Zapošljavamo neovisne električare na stalni radni odnos, uvjet je njemački jezik. Mi smo mala slovenska tvrtka s izvrsnim timom. Uvjeti i plaćanje su dobri.
Posebne pogodnosti:
Voljeli bi imati otvoren radni odnos i da bude tako, kako se dogovormo. Prijevoz i smeštaj sredimo mi. Nije problem ni alat, sve je u dogovoru.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Želimo iskustvo u radu s industrijskom električnom energijom. Radnik mora biti neovisan. To znači da ne zahtijeva posebnu kontrolu tijekom samog rada. Ne treba, da je školovan za električara, nego, da može to odradit.

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina