Električar (m/ž)

1 dan do isteka
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
04.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ABP INDUSTRIAL SOLUTIONS
Hrvatska tvrtka s višegodišnjim iskustvom koja se bavi elektroinstalacijama, solarnima sistemima i Smart Home instalacijama, te uspješno posluje s partnerima Republike Njemačke i drugima EU državama, što potvrđuju naši projekti, zbog povećanja opsega posla i novootvorenih projekata traži:

Veču količinu Električara i pomočnih električara za rad na području Njemačke. Posao je redovan i dugoročan.

U svoj tim želimo osobu koja je stručna, voljna za rad i napredovanje te voli nove izazove i edukacije!

Uspješno obavljeni projekti uključuju:
Berlin SMART HOUSES, Porsche Stuttgart, Nurnberg BANHOF, Leipzig Post, Wittenberg, Hannover Continental, McDonald's Njemacka/Austrija, Bratislava WW, Regensburg BMW, Hrvatska Smart Houses, solarni sistemi.
Posebne pogodnosti:
Uvjeti rada:
• Osiguranje Radne dozvole,
• Prijava boravka u Hrvatskoj,
• Zaposlenje na neodređeno/određeno vrijeme,
• Tvrtka osigurava alat i radna odijela,
• Prijevoz od ureda u Hrvatskoj do smještaja u Hrvatskoj ili inozemstvu ,
• Smještaj organizira tvrtka ABP Industrial Solutions,
• Mogućnost napretka,
• Za rad u inozemstvu, satnica ovisi o znanju i iskustvu od 12 do 13 EUR početne satnice,
• Nagrade radniku,
• Uredno plaćeno zdravstveno i mirovinsko, prijava i
• druge pogodnosti
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno znanje:
• opći poslovi elektroinstalacija, industrijske i kućne instalacije (iskustvo na poslovima elektroinstalacija), slaba i jaka struja:
o instalacije za korisnike različitih tehnologija i komutacijske blokove;
o instalacije za sustave napajanja, grijanja i klimatizacije,
o strukturno kabliranje i postavljanje komunikacijskih kabela,
o implementiranje niskonaponskih instalacija: zaštita od požara i provale,
o univerzalno ožičenje,
o telefonske i komunikacijske linije,
o telekomunikacijski ormari i razdjelnici,
o video nadzor, interfoni, videofoni,
o zvučni sustav i konferencijski sustavi,
o automatizacija,
o pogonska elektrika,
o solarni sustavi.
• Vozačka dozvola B kategorije,
• računalna pismenost ( Microsoft Office Excel, Word),
• Organizacijske i komunikacijske sposobnosti,
• Za rad u inozemstvu potrebno je poznavanje Njemačkog ili Engleskog jezika

više na web stranicama
www.bp-ro.hr

Molimo sve zainteresirane da se jave na e-mail:
[email protected]
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B

Kontakt podaci poslodavca

Adresa:
Ulica Nine Zrinšćaka 20, 10040 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.