Električar - elektrotehničar - elektroinstalater / električarka - elektrotehničarka - elektroinstalaterka  HZZ OGLAS

27 dana do isteka
SOLVIS društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju energije
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
29.05.2024.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: - rad s električnim instalacijama fotonaponskih sunčanih elektrana te održavanje istih - montaža fotonaponskih modula i izmjenjivača - izrada i montaža/rekonstrukcija i dogradnja elektro ormara - polaganje i spajanje kabela (kabliranje) - montaža i konfiguracija mjerne i komunikacijske opreme - samostalno identificiranje i rješavanje problema i zadataka - obavljanje pripremnih i terenskih aktivnosti - vođenje tima do 6 osoba - samostalni rad i organizacija gradilišta. Uvjeti: - kvalificirani/a električar/ka, minimalno 2 godine iskustva (prednost: montaža fotonaponskih sustava) ili stručna naobrazba ili stručno osposobljavanje elektrotehničke struke - raspolaganje tehničkim znanjem u području montaže i održavanja elektro instalacija - poznavanje i sposobnost čitanja/interpretiranja električnih shema, dijagrama i planova/nacrta - poznavanje sigurnosnih pravila za područje elektrotehnike - spremnost za terenski rad - spremnost na učenje i usavršavanje - iskustvo u vođenju timova - vozačka dozvola B kategorije.
Radi se na području cijele RH. Prijevoz je osiguran (i smještaj u slučaju potrebe).
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
140478537
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.