Električar / Elektromonter (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
12.07.2019.

Elektra inženiring d.o.o.,
tvrtka sa dugogodišnjim iskustvom na području elektroinstalacija.
Zbog povećanog obujma posla tražimo nove
električare/elektromontere (m/ž) za rad u Njemačkoj.
Otvoreno više radnih mjesta.

ELEKTRIČAR / ELEKTROMONTER (m/ž)
- više izvršitelja

Opis radnog mjesta:

  • elektroinstalacijski radovi novogradnje/starogradnje (sanacije)
  • izrada elektroinstalacija industrijskih objekata
  • montaža elektro polica
  • polaganje kablova
  • montiranje razvodnih ormara te spajanje istih
  • fina montaža rasvjete i utičnica
  • drugi elektromontažni radovi

Očekujemo:

  • potrebno znanje njemačkog jezika
  • iskustvo ili osnovno znanje izvođenja elektroinstalacija jake i slabe struje i/ili izrade razdjelno upravljačkih i energetskih ormara
  • najmanje 2 godine radnog iskustva na istom ili sličnom području rada
  • pouzdanost, točnost i marljivost
  • sposobnost za rad na visini
  • osnovno čitanje elektro planova
  • spremnost za rad u inozemstvu
  • vozački ispit B kategorije (preporučljivo)

Nudimo:

  • zaposlenje na određeno vrijeme, s punim radnim vremenom te mogućnost produljenja ugovora na dugi rok, zaposlenje na neodređeno vrijeme
  • osiguravamo stimulativno plaćanje, prijevoz i komforan smještaj, dobre uvjete rada, mogućnost osposobljavanja i napredovanja

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave najkasnije do 12.07.2019.

Više o nama na www.elektra.si

Kočevarjeva ulica 11, 2000 Maribor, Slovenija