Ekonomist/ica - administrator/ica  HZZ OGLAS

TECHNIC d.o.o. za proizvodnju i usluge
Mjesto rada:
Oklaj
Rok prijave:
10.05.2024.

Mjesto rada:
OKLAJ, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
TECHNIC je tvrtka specijalizirana za projektiranje, montažu industrijskih strojeva i postrojenja, proizvodnju i sklapanje sklopnih elemenata te fabrikaciju cjevovoda. Okupljamo tim iskusnih stručnjaka i inženjera koji prate svjetske tehnološke trendove i dostignuća. Zapošljava niz visoko educiranih stručnjaka te visokokvalificiranih djelatnika angažiranih na brojnim energetskim projektima diljem Europe.

UVJETI: SSS/VŠS/VSS ekonomskog ili tehničkog usmjerenja
izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
kolegijalnost i fleksibilnost u radu s drugima
samostalnost u radu, rješavanje problema, timski rad
pouzdanost u izvršavanju zadataka
poznavanje paketa MS Office
fokusiranost i težnja za postizanjem dobrih rezultata.

Opis poslova: traži i odabire dobavljače, pregovara komercijalne uvjete, dogovara tehničke detalje
vrši komunikaciju s dobavljačima
vrši kontrolu rokova isporuke
radne dozvole za državljanje trećih zemalja i svi povezani administrativni poslovi
izvršavanje prema potrebi svih drugih zadataka povezanih s područjem rada

Nudimo: stimulativni i redovita primanja
financijska primanja u skladu s iskustvom, stručnim znanjima, rezultatima i zalaganju
fleksibilno radno vrijeme
u potpunosti plaćen putni trošak
mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja u struci
rad na inovativnim projektima u međunarodnom okruženju
timski rad i dinamičnu radnu okolinu
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142794547
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje