Edukator kozmetičar (m/ž)

Mjesto rada:
Zaprešić
Rok prijave:
23.12.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Međunarodna tvrtka RR Solutions d.o.o. specijalizirana za distribuciju selektivnih kozmetičkih proizvoda u maloprodajnim i profesionalnim kanalima.

Opis posla:
Tražimo u svoj team visoko motiviranu suradnicu ili suradnika, koja-i je spremna uložiti puno energije u svoj osobni i poslovni razvoj sukladno s filozofijom tvrtke.

Djelatnik/ca će obavljati stručne edukacije protokola tretmana i promocije za renomirane kozmetičke brendove koje RR Solutions već niz godina zastupa i distribuira u kozmetičkim salonima i wellness centrima na području RH.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo?
- U dinamičnom okruženju pruža vam se mogućnost najkvalitetnijih edukacija, osobni i stručni razvoj uz iskusni team.

Plaća sukladna iskustvu kandidata po dogovoru s direktorom tvrtke.

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Stručna sprema: Srednja stručna sprema kozmetički smjer
- Potrebne godine iskustva: 5
- Jezici: Engleski (napredno)
- Vozačka dozvola: B
- Vještine: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina