Dostavljač / Vozač paketa (m/ž)

Mjesto rada:
Mannheim, München, Nürnberg, Moosburg, Njemačka
Rok prijave:
26.12.2019.

DOSTAVLJAČ / VOZAČ PAKETA u Njemačkoj (m/ž)

Za Mannheim, München, Nürnberg i Moosburg

System Logistk GmbH sa sjedištem u Münchenu je dugogodišnji poduzetnik u području kurirske logistike i dostave paketa (Last-Mile-Delivery). Kao partner našeg kupca Amazon, koristimo najsuvremenije tehnologije koje olakšavaju svakodnevni rad.

Opis posla:

Dostava paketa (težina paketa je prosječno 2,5 kg) po gradu od vrata do vrata.

Vozila (Ford Transit, Mercedes Vito ili VW T6).

Uvjeti:

  • vozačka dozvola, B kategorija (najmanje 2 godine iskustva)
  • iskustvo vožnje kombija i rad sa skenerom
  • poslodavac ima mogućnost zapošljavanja kandidata s EU državljanstvom
  • obavezno njemački ili engleski jezik

Nudimo:

  • ugovor na određeno vrijeme (na početku 8 mjeseci) s mogućnošću stalnog radnog odnosa
  • pri dolasku osiguran smještaj koji može biti i trajan
  • pružamo pomoć i podršku nakon preseljenja u Njemačku (prijava stanovanja, otvaranje žiro računa)
  • početna mjesečna plaća od prilike 1.600,00 € / neto uz brzo dizanje plaće
  • za 12. mjesec (prosinac) se isplaćuje dodatni bonus
  • svaka postaja ima dispečera koji govori hrvatski jezik

Ako se želite razvijati u dinamičnom okruženju u Njemačkoj, onda svoju prijavu za posao sa biografijom pošaljite putem linka Brze prijave.

Radujemo se Vašoj zamolbi.
Postanite dio našeg Tima!

Kontakt osoba: Vedrana Kolic
Telefon: +49 89 60 81 16 – 22

System Logistik GmbH
Stahlgruberring 12
81829 München