Dostavljač - skladištar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.03.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Biro media je firma koja se preko 30 godina bavi veleprodajom uredskog materijala. Uvoznik je i distributer računalne periferije i uredskog materijala.

Tražimo odgovornu i ambicioznu osobu za rad na mjestu:

Opis posla:
- rad na dostavama robe prema našim kupcima
- odgovornost za točnost isporuke
- ukrcaj / iskrcaj vozila
- odgovornost i briga o čistoći vozila
- pomoć u skladištu
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- osmosatno radno vrijeme od 08:00 do 16:00 sati
- slobodni vikendi
- ugodna radna atmosfera
- mogućnost napredovanja
- stimulativna primanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS
- poželjno iskustvo u istim ili sličnim poslovima
- dobro razvijene organizacijske, socijalne i komunikacijske vještine, sklonost timskom radu, sistematičnost, točnost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka, orijentiranost na rezultate s visoko razvijenom poslovnom etikom
- dobro poznavanje područja grada Zagreba i okolice
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B