Dostavljač robe (m/ž)

Mjesto rada:
Stobreč
Rok prijave:
12.07.2024.
Plaća:
2 000 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, kompaniju iz prehrambenog distributivnog sektora, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Dostavljač robe
(Stobreč)

Tražimo osobu koja će biti odgovorna za sigurnu i pravovremenu dostavu robe na određene lokacije na području Dalmacije prateći sve dogovorene procedure i standarde.

Odgovornosti:
• područje rada: Dalmacija (od Makarske do Biograda)
• dostava robe kupcima (Horeca, retail) lakšim dostavim vozilom
• dostava popratne dokumentacije uz robu i naplata robe po potrebi
• komunikacija s kupcima (tvrtkama) prilikom dostave
• osiguranje pravovremene dostave robe
• briga o održavanju, urednosti i ispravnosti dostavnih vozila te odgovornost za njihovo ispravno korištenje
• praćenje uputa i smjernica koje su dogovorene sa nadređenima
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• očekivana primanja do 2.000 eura neto, ovisno o vašem iskustvu i kvalifikacijama • ugovor o radu sklapa direktno sa našim Klijentom, Electus DGS provodi samo predselekciju kandidata
• ugovor može ići na određeno ili neodređeno vrijeme, ovisno o dogovoru
• početak rada: po dogovoru
• radno vrijeme od ponedjeljka do petka tokom zimskog perioda, a u sezoni od lipnja do rujna i subotom od 06 do 14h
• razne mogućnosti i daljni razvoj ovisno o potrebama tvrke
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• prethodno radno iskustvo na istoj poziciji nije uvjet
• vozačka dozvola B kategorije je uvjet
• odgovoran pristup radnim zadacima
• pouzdanost, predanost i točnost u poslu
• spremnost na timski rad

Više informacija o natječaju možete dobiti slanjem upita na e-mail adresu [email protected] ili na kontakt broj: +385 91 227 4861 putem Whatsapp ili SMS poruke.

Ako ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem prijave putem popunjavanja pitanja, putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Vozačka dozvola:
B