Doktor veterinarske medicine u ambulanti za kućne ljubimce (m/ž)

14 dana do isteka
Mjesto rada:
Đakovo
Rok prijave:
13.05.2024.

Doktor veterinarske
medicine u ambulanti
za kućne ljubimce (m/ž)

ĐAKOVO

Vetti Group

Vetti Group je najveća veterinarska grupacija u Hrvatskoj koja okuplja predane veterinarske stručnjake, neumorne entuzijaste i ljubitelje životinja. Akvizicijom i ulaganjem u veterinarske stanice i ambulante, te osnivanjem najveće veterinarske klinike u Zagrebu unaprjeđujemo ponudu veterinarskih usluga s ciljem poboljšanja kvalitete veterinarskih usluga. U sklopu Vetti Group djeluju ambulante u Zagrebu, Đakovu, Virovitici i Splitu te dvije klinike u Zagrebu.

Opis posla:

  • zaštita zdravlja, pregled, liječenje životinja, razvijanje i poticanje svih oblika zaštite i humanog odnosa prema životinjama
  • pregled životinja i provjera njihovog zdravstvenog stanja
  • postavljanje dijagnoze bolesti i određivanje najboljih tretmana
  • izdavanje recepata i lijekova
  • razgovor i savjetovanje o laboratorijskim rezultatima s klijentima
  • previjanje rana ozlijeđenih životinja
  • cijepljenje životinja
  • savjetovanje vlasnika kućnih ljubimaca o prehrani, preventivnoj zdravstvenoj njezi i općoj njezi
  • upućivanje klijenata u daljnje postupke, operacije i eventualne hitne slučajeve
  • rad u ambulanti za kućne ljubimce

Uvjeti posla:

  • titula doktora veterinarske medicine (DVM)
  • minimalno 2 godine iskustva rada u praksi
  • iskustvo u provođenju operacija, cijepljenja i zdravstvenih pregleda životinja
  • poznavanje medicinske opreme (npr. rendgenski uređaji) i postupaka anestezije
  • poznavanje medicinske hrane za kućne ljubimce i njenih funkcija
  • izvrsne komunikacijske vještine sa sposobnošću objašnjavanja medicinskih uvjeta jednostavnim jezikom
  • sposobnost rada pod pritiskom
  • dostupnost za dežurstva i pripravnost
  • poznavanje rada na računalu
  • prednost imaju kandidati s položenim državnim ispitom
  • visoka motivacija za rad
  • vozačka dozvola B kategorija (aktivan vozač)

Pogodnosti:

Molimo prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.