Doktor/ica veterinarske medicine  HZZ OGLAS

Njemački jezik
Talijanski jezik
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike word
internet
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: LASTE 9
najava na telefon: 052 813214
mobitel: 098 334091
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Veterinarska ambulanta Rovinj sa više od 70 godina tradicije i iskustva djeluje na područja grada Rovinja i šire okolice Istre. U potrazi smo za doktorom veterinarske medicine.
Stručna znanja i preduvjeti: - iskustvo u velikoj i maloj praksi - poželjno iskustvo u kirurgiji malih životinja ( šivanje rana - hitne intervencije ) - poznavanje rada na računalu - poznavanje engleskog jezika, poznavanje drugog stranog jezika je prednost - vozačka dozvola B kategorije - prednost dajemo kandidatima s položenim državnim ispitom
Opis radnog mjesta: - dijagnostika i liječenje velikih i malih životinja - izvođenje operativnih zahvata na velikim i malim životinjama - provođenje naređenih mjera ( cijepljenje, vađenje krvi ) - rad na terenu - ostale usluge povezane s poslovima ambulante
Što očekujemo od kandidata: - odlične komunikacijske vještine - timski rad - ljubaznost i susretljivost - pedantnost - proaktivnost u radu
Što nudimo: - službeno vozilo - edukacija i napredovanje - izvrsno radno okruženje - mogućnost smještaja kandidata
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
130911402
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje