Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 03.12.2022. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Doktor dentalne medicine (m/ž)

- dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.12.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Proširujemo tim te smo u potrazi za doktorom dentalne medicine (m/ž) za područje restaurativne stomatologije i endodoncije. Dodatnu prednost imaju kandidati s iskustvom rada u ortodonciji. Radno iskustvo nije uvjet, no svakako je dobrodošlo.
Posebne pogodnosti:
Nudimo rad u dinamičnoj, motivirajućoj i ugodnoj radnoj atmosferi i proaktivnom timu, mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja, rad u jednoj smjeni uz neradne vikende.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:

Što očekujemo od Vas?
- ljubav prema poslu i predanost u radu
- želju za učenjem i usavršavanjem
- odgovornost
- posvećenost detaljima
- organiziranost i sistematičnost
- vrhunske komunikacijske vještine
- empatiju, ljubaznost i susretljivost

Molimo sve zainteresirane kandidate da se jave sa životopisom i zamolbom za posao na [email protected] ili putem linka za 'Brzu prijavu'.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
osnovno