Djelatnika za rad u nabavi / Referent nabave (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
02.04.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Usoješna smo tvrtka koja posluje više od 25 godina na Hrvatskom i inozemnom tržištu. Naša djelatnost je  proizvodnja i veleproda opreme za kupaonicu i rasvjete.

Zbog povečanja obujma poslovanja tražimo djelatnika za rad u nabavi.

Vaš posao uključuje:
• Priprema planova i izvješća o nabavi
• Istraživanje tržišta
• Istraživanje potencijalnih dobavljača i materijala
• Odabir prikladnih dobavljača
• Ažurno praćenje zalihe materijala
• Praćenje kvalitete odabranih dobavljača
• Priprema ugovora s dobavljačima
• Provjera dostupnosti materijala i rokova isporuke kod potencijalnih dobavljača
• Izrada narudžbi i praćenje isporuka
• Povremeno organiziranje prijevoznih i carinskih postupaka
• Kontrola količine, kvalitete i cijene isporučene robe i usluga
• Vođenje evidencije kupljene robe
• Priprema reklamacijskih zapisnika za nesukladnu robu i vraćanje robe dobavljačima
• Praćenje, analiza i izvještavanje o učinkovitosti postupka nabave
• Predlaganje mjera za poboljšanje postupka nabave
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
• ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja
• izazovan i dinamičan posao u ugodnom radnom okruženju
• priliku za osobni i profesionalni razvoj
• rad u inovativnoj I poticajnoj sredini
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• prvostupnik ekonomije ili magistar ekonomije
• iskustvo u nabavi
• pregovaračke vještine (domaći i strani dobavljači)
• ažurnost, snalažljivost i vještina suočavanja sa stresom
• engleski jezik pisanje i govor
• iskustvo u radu MS Office-a
• važeća vozačka dozvola B
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro