Djelatnik za tehničku podršku u proizvodnji (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
30.05.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Incite code - je tvrtka koja se bavi proizvodnjom i distribucijom higijenskih proizvoda. Tvrtka je jedna od najvećih proizvođača i ponuđača PL proizvoda na području jugoistočne EU, a radi za sve veće trgovačke lance u užem i širem okruženju. Osim proizvodnog sektora, tvrtka ima i sektor distribucije gdje se bavi i distribucijom proizvoda vlastite robne marke, ali i robnih marki različitih principala sa područja EU. Djeluje na području Europe što uključuje zemlje kao što su: Njemačka, Austrija, Španjolska, Francuska, Belgija, Nizozemska, Italija Slovačka, Poljska, Mađarska, Češka, Slovenija, Hrvatska, Bosna i Hercegovina, Srbija, Crna Gora, Makedonija, Bugarska, Rumunjska.

Odgovornost i radni zadaci:
- nadzor rada proizvodnih linija i optimizacija rada istih
- dijagnostika kvarova i otklanjanje
- fino podešavanje strojeva i opreme na linijama
- tekuće održavanje opreme , strojeva , uređaja i instalacija – linija
- briga o skladištu rezervnih dijelova
- koordinacija i terminiranje interventne i redovne nabave potrošnog materijala i rezervnih dijelova
- sudjelovanje s tehničkog stajališta u razvoju novih proizvoda i postrojenja
- provođenje kvartalnih , polugodišnjih i godišnjih servisa
- suradnja s voditeljem proizvodnje i voditeljima smjena
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- stalno zaposlenje na neodređeno
- stimulativno nagrađivanje
- rad u pozitivnom okruženju
- mogućnost napredovanja
- daljnje usavršavanje u struci
- uključivanje u rad na inovativnim projektima
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS strojarsko-tehničkog, eletrotehničkog, mehaničkog, elektromehaničnog, automatizacijskog... usmjerenja
- višegodišnje iskustvo na istim ili sličnim poslovima u proizvodnji
- osnove engleskog jezika

Molimo prijavite se putem 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski