Djelatnik za rad u kemijskoj čistionici i sabirnici (m/ž)

1 dan do isteka
Mjesto rada:
Zagreb, Lučko
Rok prijave:
13.11.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Lemia d.o.o. je obiteljska tvrtka osnovana 1991. godine. Danas je Lemia vodeći lanac kemijskih čistionica na području grada Zagreba. Naša osnovna djelatnost je usluga kemijskog čišćenja i pranja rublja, te opremanje kemijskih čistiona i praonica strojevima i potrošnim materijalom. Danas Lemia d.o.o. djeluje kroz 3 kemijske čistionice i 11 sabirnih mjesta raspoređenih po cijelom gradu Zagrebu, te broji 70 zaposlenika.

Opis posla:
• zaprimanje/izdavanje robe
• pakiranje robe
• komunikacija sa strankama
• glačanje u pojedinim poslovnicama tvrtke
• krojački popravci u pojedinim poslovnicama tvrtke
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
• stalni radni odnos na neodređeno vrijeme (s probnim rokom od 3 mjeseca)
• rad u stabilnom radnom okruženju
• plaćena edukacija
• kvartalni bonusi ovisno o ostvarenim rezultatima
• početna plaća 3800 - 4000 kuna + putni troškovi
Vrsta posla:
stalni radni odnos

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• izražene komunikacijske i prodajne vještine
• pouzdanost i odgovornost
• želja za usvajanjem novih vještina

Molimo prijavite se isključivo putem donje Brze prijave.

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:
Adresa:
Puškarićeva 104c, 10250 Zagreb-Lučko
Županija:
Grad Zagreb
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.