Djelatnik za poslove montaže grafičkih materijala (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.07.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo specijalizirana tvrtka za tiskanu vizualnu promociju.

Vjerujemo da je vizualna promocija ključna za uspješno poslovanje i može biti dostupna svima. Stoga je naša svrha da podržimo poduzetnike da se vizualno izraze i dopru do svojih kupaca na optimalan način.

S našim iskustvom, znanjem i profesionalnošću već dugi niz godina uspješno podržavamo naše klijente u području vizualne promocije. Želimo biti prepoznati kao ključan partner za tiskanu vizualnu promociju.

Opis posla:
- obrada materijala - priprema za apliciranje (kaširanje folija na pločaste materijale, obrezivanje i čišćenje printanih materijala)
- montaža reklamnih proizvoda (razni pločasti materijali i cerade)
- lijepljenje i demontaža samoljepljivih PVC grafika na izlozima, interijerima i vozilima
- montaža foto tapeta
- slaganje prezentacijskih sustava (roll-up banner, promo pult, photo wall)
- rad na terenu
Posebne pogodnosti:
- ugovor na neodređeno s probnim rokom
- rad na puno radno vrijeme
- edukaciju za rad i mogućnost napredovanja
- ugodno okruženje i dobru radnu atmosferu
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
- fizičku spremnost
- sklonost timskom radu
- pedantnost
- samoinicijativnu osobu usmjerenu ka ostvarivanju rezultata
- vozačka dozvola B kategorije
- poželjno znanje engleskog jezika

Stručna sprema: Srednja stručna sprema
Potrebne godine iskustva: 1-3
Jezici: Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)
Vozačka dozvola: B
Vještine: Word, Excel, Internet

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina