Djelatnik u sektoru Ekspanzija (m/ž)

Mjesto rada:
Priobalje, Hrvatska
Rok prijave:
18.02.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Auro Domus je vodeća hrvatska kompanija u sektoru mjenjačnica i bankomata. S više od 600 bankomata postavljenih prvenstveno u turističkim destinacijama i velikim gradovima, upravlja drugom najvećom nezavisnom mrežom bankomata u Hrvatskoj. Putem poslovnica, usluge Auro Domusa dostupne su na više od 200 lokacija, uz ponudu koja uključuje trgovinu plemenitim metalima, novčane usluge, kao i trgovinu kriptovalutama.

Naša ambicija i plan za naredno razdoblje uključuje značajno širenje ponude na nove lokacije, ali i nove djelatnosti. Kako bismo ostvarili zacrtane ciljeve, tražimo nove kolege koji mogu pratiti naše ambicije i koji traže profesionalne izazove praćene i odgovarajućim stimulativnim primanjima.

Zato pojačavamo naš tim terenskih djelatnika, koji je ključni pokretač našeg poslovnog rasta. Tražimo više novih kolega na poziciji:

Opis posla:

• proaktivno traženje novih poslovnih lokacija za instalaciju bankomata, te briga o postojećim
• proaktivno traženje poslovnih prostora za zakup
• sakupljanje relevantnih informacija o tržištu na zadanom području, cijenama i konkurenciji
• pregovaranje uvjeta ugovora o zakupu
• uspostavljanje i održavanje kvalitetnih i dugotrajnih odnosa i kontakata sa vlasnicima nekretnina
• terenski rad na geografski definiranom području (regiji)
• obuhvat prostora: priobalje, podijeljeno u regije
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS/VŠS/VSS
• poželjno radno iskustvo min. jednu godinu
• odlične organizacijske, komunikacijske i pregovaračke vještine
• fleksibilnost
• usmjerenost na postizanje ciljeva
• proaktivnost i samostalnost u obavljanju poslova
• spremnost i želja za rad na terenu
• vozačka dozvola B-kategorije (iskusan vozač)

Nudimo:
• kompetitivna plaća, stimulativni benefiti i pogodnosti
• stalan radni odnos
• rad u profesionalnom i motiviranom timu
• poticajno i dinamično radno okruženje
• mogućnost edukacije i profesionalnog usavršavanja

Ako prepoznajete svoju priliku u ovom natječaju, pošaljite nam svoju molbu i životopis putem linka za prijavu.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B