Djelatnik u računovodstvu (m/ž)

Mjesto rada:
Novo Čiče, Velika Gorica
Rok prijave:
17.10.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Hidrel d.o.o. iz Velika Gorica na tržištu posluje preko 60. godina; ranije kao zaseban dio građevinskog društva "Hidroelektra" Zagreb za proizvodnju građevinskog materijala, a od 1990. godine pod sadašnjim nazivom. Osnovna djelatnost tvrtke je proizvodnja i prodaja šljunčanih i kamenih agregata za izradu asfalta i betona, proizvodnja betona kategorije B II, njegov transport i ugradnja svih vrsta rasutih materijala, a krug djelatnosti je proširen i na stanogradnju.

Opis posla
- unos te knjiženje ulaznih i izlaznih računa
- unos te knjiženje izvoda
- obračun plaća,odjava i prijava radnika,vođenje kadrovskih poslova
- izrada i dostava izvješća putem e-porezna, e-mirovinsko
- komunikacija i usklađivanje otvorenih stavaka s kupcima i dobavljačima
- zaprimanje i arhiviranje dokumentacije
- izrada godišnjih financijskih izvještaja te izvještaja prema zahtjevu uprave
- obračun i sastavljanje mjesečnih prijava poreza na dodanu vrijednost
- izrada ostalih obračuna i izvještaja vezanih uz računovodstveno-knjigovodstvenu tematiku
- komunikacija s klijentima i nadležnim institucijama
- praćenje zakona i propisa iz područja poreza, računovodstva i financija
Posebne pogodnosti:
Ostale informacije
- radni odnos se zasniva na neodređeno uz probni rok
- redovita primanja sa tendencijom njihovog rasta
- mogućnost profesionalnog usavršavanja te edukacija
- motivirajuća i ugodna radna sredina
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- srednja stručna sprema, viša stručna sprema, sveučilišni prvostupnik, stručni prvostupnik, visoka stručna sprema
- Excel, Word, Outlook, proaktivnost, točnost
- radno iskustvo - 3-5 godina
- vozačka dozvola B kategorije
- poznavanje računovodstvenih standarda
- poznavanje poreznih propisa
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine