Djelatnik u proizvodnji i montaži PVC i ALU stolarije (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Moding-Graus d.o.o. uspješno posluje već 24 godine, osnovana je 1999. g. i bavi se proizvodnjom aluminijskih i PVC prozora, vrata i montažnih fasada. Stalnim ulaganjem u razvoj tvrtke jamčimo kvalitetne proizvode i zadovoljne kupce te stoga tražimo dodatne djelatnike koji će htjeti učiti i stručno i odgovorno obavljati radne zadatke.

Tražimo djelatnike u prodaji i proizvodnji PVC i ALU stolarije (m/ž).

Opis posla: izrada PVC i ALU stolarije, demontaža stare stolarije, montaža nove stolarije.
Posebne pogodnosti:
- stimulativna primanja shodno znanju i iskustvu
- ugovor na određeno, mogućnost zaposlenja na neodređeno
- plaćena radna odjeća i obuća
- neradni praznici, blagdani i vikendi
- kolektivni ljetni i zimski godišnji odmor
- regres, uskrsnica, božićnica, plaćeni prijevoz
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- u obzir dolaze bravari / monteri / pomoćni radnici u proizvodnji
- sklonost učenju, rad u grupi, rad s ručnim alatima, rad sa strojevima, točnost i preciznost
- potrebna vozačka dozvola B kategorije
- iskustvo poželjno, ali nije nužno
- stručna sprema: NKV, PKV, KV, VKV, srednja stručna sprema
- vozačka dozvola: B kategorije
- samostalnost, točnost, odgovornost i pouzdanost u obavljanju radnih zadataka
- dobre komunikacijske i organizacijske sposobnosti

Prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.

Kontakt: 091 3888 321.
Vozačka dozvola:
B