Djelatnik u poslovnici (m/ž)

Mjesto rada:
Dubrovnik
Rok prijave:
26.05.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Auro Domus grupa je novčarska institucija specijaliziranu za trgovinu zlatom. Procjenu zlata u našim poslovnicama provode educirani i ljubazni djelatnici ovlašteni za izradu ponuda za otkup zlata klijentima. Auro Domus u svojim poslovnicama također nudi djelatnost mjenjačnice, otkup i prodaju stranih valuta.

Opis posla:

• rad u otkupnom uredu, otkup zlata i srebra
• prodaja Investicijskog zlata
• rad u mjenjačnici, otkup i prodaja stranih valuta
• rad na računalu
• svakodnevna komunikacija s klijentima
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• redovita i poticajna primanja u skladu s odrađenim poslom
• mogućnost stalnog zaposlenja
• edukaciju
• mirno radno okruženje
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSŠ, VŠS, VSS
• odgvornost, ljubaznost, komunikativnost
• osnovno poznavanje rada na računalu
• poznavanje engleskog jezika

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
osnovno