Djelatnik u odjelu Pletiona (m/ž)

Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
08.04.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Traži se više djelatnika (m/ž) – za posao u ODJELU PLETIONA.

Opis posla:
- rad na strojevima za pletenje (pokretanje stroja, kontrola rada stroja) za potrebe proizvodnje.

Traže se: komunikativne, fleksibilne osobe s željom za timskim radom i s iskustvom rada.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- uvod u proizvodne procese te stjecanje i usavršavanje znanja na području proizvodnje, učenje stranog jezika/talijanski jezik, dodatne edukacije i obuke po potrebi u velikoj tvrtki uz mogućnost napredovanja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- NKV, KV, SSS (prednost STROJARSKA ili TEHNIČKA ŠKOLA)
- poželjno radno iskustvo na sličnim ili istim poslovima,
- samostalnost u radu,
- kontrolu procesa rada,
- prednost poznavanje talijanskog jezika i/ili engleskog jezika,
- prednost poznavanje rada na računalu u svim aplikacijama,
- prednost vozačka dozvola B kategorije,
- dostupnost za rad u noćnim smjenama

Molimo vas da svoje zamolbe sa životopisom, preslikom osobne iskaznice te preslikom stručne spreme pošaljete putem linka za Brzu prijavu.

Adresa za slanje putem pošte je:
"OLIMPIAS TEKSTIL" d.o.o. (za natječaj u PLETIONI)
Vukovarska cesta 219a, 31 000 Osijek
Strani jezik:
talijanski (prednost), engleski (osnovno)