Djelatnik u maloprodaji (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.06.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Jasno, jednostavno i zvučno sugeriramo da se radi o mjestu koje je specijalizirano za prodaju ribe i morskih plodova. Mi nismo klasična ribarnica nego nešto novo i drugačije. U asortimanu Fisherija delikatesnog shopa nalazi se preko 70 različitih ribljih i morskih proizvoda podijeljenih u više kategorija. Široku ponudu zdravih i finih morskih proizvoda od sada možete potražiti u našem delikatesnom shopu. Ponosni smo na bogati asortiman s kojim se spremaju zalogaji u kojima će te svaki put uživati kao da je prvi put.

U potrazi smo za novim, marljivim i vrijednim djelatnicima koji su se voljni pridružiti našem veselom i marljivom timu.

Zbog konstantnog rasta našeg poslovanja i skorašnjeg otvaranja nove (šeste) zagrebačke poslovnice naši djelatnici imaju priliku rasti s nama i ostvariti stimulacije.

Opis posla:
• Rad na blagajni i maloprodajnom sustavu
• Zaprimanje narudžbi putem web aplikacija (Wolt, Bolt, Glovo)
• Komunikacija i posluživanje kupaca (davanje savjeta i prijedloga)
• Organizacija poslovnice
• Zaprimanje robe i nadopunjavanje inventara i artikala
• Održavanje poslovnice čistom i urednom
Posebne pogodnosti:
Pogodnosti:
• stimulativni dio plaće za dobar rad i za zalaganje
• mogućnost napredovanja

Nudimo rad u ambicioznom, pozitivnom, veselom i marljivom timu koji cijeni i nagrađuje zalaganje. Svim odgovornim, dinamičnim, predanim i proaktivnim osobama naša su vrata otvorena.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Minimalna stručna sprema: SSS
• Jezik: Hrvatski

Vještine i sposobnosti:
• Marljivost
• Odgovornost
• Prodajne vještine
• Organiziranost
• Komunikativnost
• Timski rad
• Sposobnost donošenja odluka
• Spremnost za učenje

Vozačka dozvola: nije potrebna

Radno iskustvo: nije nužno, ali je svakako prednost

Vrsta zaposlenja: na neodređeno vrijeme uz probni rok od 3 mjeseca

Radna pozicija podržava zapošljavanje osoba s invaliditetom.

Javite se i životopise pošaljite na mail: [email protected] ili putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola