Djelatnik u IT industriji (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.03.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Želite li početi raditi u najbrže rastućoj globalnoj industriji: IT industriji?
Na pravom ste mjestu jer mi smo IT tvrtka koja od 2005. godine razvija softverska rješenja te posluje u četiri države: Velika Britaniji, BIH, Sjevernoj Makedoniji, Hrvatskoj.

Rastemo u svim državama te tražimo više djelatnika/ca koji se žele napredovati u IT industriji ili se prebaciti u IT industriju kao i početnike.

Što možete raditi kod nas u IT-u?
• Programirati u .NET/.Core/AngularJs/.MVC/WebForms/WinForms
• Programirati i raditi na blockchain-u
• Biti tester programskih rješenja
• Biti SQL analitičar i analizirati podatke u bazama
• Voditi projekte ili pomagati u vođenju projekata
• Biti Produkt manager i voditi brigu o našim programskim rješenjima
• Baviti se marketingom i promocijom naših programskih rješenja
• Baviti se prodajom naših programskog rješenja

Niste sigurni da li možete raditi na nekoj od gore navedenih pozicija?
• U prva tri mjeseca ćemo raditi s Vama da i Vi i mi shvatimo koja je najbolja pozicija za Vas
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• rad na velikim nacionalnim i međunarodnim informatičkim projektima
• rad s najnovijim informatičkim tehnologijama
• priliku za učenje te osobni i profesionalni razvoj (edukacije i certifikati)
• mogućnost napredovanja
• mogućnost hibridnog rada
• službeni bicikl
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, stručno osposobljavanje

Znanja i kvalifikacije:
Vaš profil:
• minimalna stručna sprema: preddiplomski studij bilo kojeg smjera
• nekažnjavan/a

Od Vas očekujemo:
• želju za učenjem
• sposobnost snalaženja u nepoznatim situacijama
• temeljitost u obavljanju zadataka
• snalažljivost, brzinu i proaktivnost
• samostalnost u radu te spremnost na timski rad
• informatičku pismenost s izvrsnim poznavanjem rada u MS Office programima

Ukoliko ste zainteresirani pošaljite nam svoju prijavu na [email protected] najkasnije do 31.03.2023., te molimo da priložite sljedeće dokumente (oboje u PDF-u):
• životopis
• preslika diplome ili druge valjane isprave kojom se dokazuje razina i vrsta stručne spreme.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro