Djelatnik u administraciji (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.01.2019.

Osnivači Proficija jedni su od prvih američkih investitora u Hrvatskoj. Od početka aktivno podupiremo sveukupni prijelaz na tržišnu ekonomiju pružajući tada oskudne financijske i upravljačke resurse. Ostvarujemo dugoročni rast vrijednosti za naše dioničare te istovremeno pozitivno utječemo na naše korisnike, zaposlenike i zajednice u koje ulažemo. Naši su napori usmjereni na izgradnju diverzificiranog portfelja jedinstvenih srednje velikih turističkih projekata i ulaganja poduzetničkog (venture) kapitala.

Kompanije u koje ulažemo potičemo da neprestano propituju postojeće prakse i testiraju inovativne koncepte u nastojanju da stvore novu vrijednost. Proficijeva ulaganja u turizam nastoje se izdvojiti iz uobičajene turističke ponude. Posjedujemo nekoliko nekretnina na jedinstvenim lokacijama na hrvatskoj obali, počevši od boutique hotela pa sve do all-inclusive ekološkog turističkog naselja, razvijamo pomno promišljene koncepte koji osiguravaju sklad s okruženjem.

Poslodavac: PROFICIO d.d., Zagreb, Draškovićeva 12
Mjesto rada: Zagreb
Trajanje radnog odnosa: Ugovor na određeno uz probni rok, uz reviziju uvjeta po isteku prvotnog ugovora
Potrebna stručna sprema: SSS, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke
Početak rada: Odmah
Rok prijave: 23.01.2019.

Opis poslova:
  • Preuzimanje i prosljeđivanje poziva s centrale te prijem stranaka
  • Nabava uredskog i potrošnog materijala
  • Podrška rukovodstvu tvrtke te ostalim kolegama po potrebi
  • Organizacija prikupljanja, protoka i arhiviranja računovodstvene i financijske dokumentacije
  • Operativno-administrativni poslovi vezani uz operacije i projekte
  • Vođenje internih evidencija i arhive
  • Drugi uredsko-administrativni poslovi ovisno o potrebama poslovanja
Uvjeti:
  • Srednja stručna sprema, stručni prvostupnik, visoka stručna sprema, magistar struke
  • 1 - 2 godine iskustva na sličnim poslovima
  • Nezaposlena osoba s manje od 12 mjeseci staža u zvanju za koje se obrazovala
  • Poznavanje MS Office paketa (Word, Outlook)
  • Razvijene komunikacijske vještine, visoka organiziranost
  • Brzina, preciznost i temeljitost prilikom izvršavanja zadataka
  • Rad unutar tima; komunikacija i koordinacija administativnih aspekata poslovanja ostalim članovima tima
  • Tečno znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Vaše ponude sa životopisima molimo pošaljite najkasnije do 30.01.2019. brzom prijavom.