Djelatnik servisnog prijema (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb - Jankomir
Rok prijave:
16.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Djelatnici servisnog prijema m/ž
za marke VW, SEAT i Škoda

Mjesto rada: poslovnica Porsche Zagreb Jankomir

Tko smo mi?

Jedan od najvećih hrvatskih trgovaca Volkswagen koncerna s poslovnicama u Zagrebu, Rijeci i Splitu. Zapošljavamo više od 300 djelatnika na poslovima prodaje i postprodaje (servisa) Volkswagen, Audi, Seat, Škoda i Porsche vozila. Naši djelatnici su stručno educirani i certificirani, a u radu se vodimo austrijskim standardima kvalitete.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što tražimo?
Tražimo servisne informatore i servisne savjetnike u našoj poslovnici Porsche Zagreb Jankomir.
U našem timu želimo motivirane djelatnike koji žele raditi, učiti i razvijati se. Iskustvo rada na servisnom prijemu je prednost, ali nije preduvjet. Uvjeti za prijavu su:
1. Minimalno SSS (srednja stručna sprema)
2. 3 godine radnog iskustva u postprodaji (prednost iskustvo rada na poslovima servisnog prijema)
3. B1 razina njemačkog i/ili engleskog jezika

Što nudimo?
Ugovor o radu na neodređeno vrijeme, stalne edukacije i plaću koja se sastoji od fiksnog (7.000 kn bruto) i varijabilnog dijela (minimalno 3.000 kn bruto) koji je prvih 6 mjeseci za vrijeme probnog roka garantirani dio plaće. Dakle, ukupno minimalno 10.000 bruto garantirano u prvih 6 mjeseci.
Nakon probnog roka vaša primanja ovisit će isključivo o vama, a mogu biti i veća od 10.000 kn bruto.

Kako se prijaviti?
Ako ste se prepoznali kao dio našeg tima, pošaljite nam prijavu sa životopisom i fotografijom. Prijave primamo do 16.07.2017. putem Brze prijave.

Veselimo se Vašoj prijavi!

NAPOMENA: Povratno ćemo kontaktirati samo kandidate koje odaberemo u uži krug. Unaprijed zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
tri godine