Djelatnik na poslovima specijalnih tretmana površina (m/ž)

Mjesto rada:
Pula
Rok prijave:
09.06.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Traži se pedantna, samostalna i marljiva osoba s voljom za rad, dok uloženi trud nagrađujemo redovnim primanjima i redovitim poticajnim dodacima. Nudimo lijepo uređen stan za smještaj u centru grada (52m2) i pet minuta od obale, jedan topli obrok i korektan odnos uz želju za dugoročno zaposlenje (posao nije sezonski). Posao je fleksibilan i dinamičan no takvi su i uvjeti i dogovori vezani uz vlastite potrebe budućeg zaposlenika.

Djelatnik/djelatnica na poslovima specijalnih tretmana površina - 2 izvršitelja (može i par)

Opis posla:

Specijalni tretmani površina svih vrsta:
- zaštita/impregnacija
- nano premazi
- specijalna čišćenja
- strojni tretmani
- održavanje, njega površina
- ostali poslovi

Radi se pretežito na području Istre i Dalmacije, a prema potrebi i u drugim dijelovima Hrvatske.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- smještaj
- postoji mogućnost stalnog zaposlenja
- postoji mogućnost zapošljavanja 2 djelatnika/djelatnice
- postoji mogućnost korištenja mjera za zapošljavanje.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
- Stručna sprema: NKV, PKV, KV, Srednja stručna sprema

Poželjno (ali nije uvjet):
- znanje engleskog ili drugog stranog jezika, ali nije uvjet za zaposlenje
- radno iskustvo

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pismenim putem.

Pismo: Dravska 19, 42000 Varaždin
Strani jezik:
engleski (prednost)
Vozačka dozvola:
B