Djelatnik / ica za digitalizaciju i skeniranje dokumenata

grad Zagreb, Zagrebačka županija, Krapinsko-zagorska županija
Rok prijave:
17.02.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Smartis traži djelatnik/icu za digitalizaciju i skeniranje dokumenata.

Ako te privlače papiri, osjećaš se kao vizualni tip i ljubitelj reda, te istovremeno brzo tipkaš na tipkovnici, imamo posao koji bi te mogao oduševiti.
Očekujemo da si ne samo pouzdan/a, pedantan/na i spretn/a, već i da uvijek pružaš maksimum na poslu.

Odgovornosti
• Napredno poznavanje digitalizacijskog hardvera i softvera
• Izražena sposobnost dugotrajnog održavanja koncentracije
• Visoka brzina i preciznost čitanja i tipkanja
• Iskustvo u radu s dokumentima
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
• Puno radno vrijeme
• Konkurentna plaća
• Prijateljsko radno okruženje
• Rad s najnovijom tehnologijom
• Dinamične i zanimljive zadatke
• Priliku za osobni i profesionalni razvoj
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Prednosti:
• Iskustvo u digitalizaciji dokumentacije
• Položeni stručni ispit za arhivskog tehničara

Ako ne ispunjavaš sve navedene uvjete, nemoj da te to obeshrabri.
Rado upoznajemo ambiciozne, pametne i spretn/e pojedince, koji dijele našu ljubav prema papirima te žele pružiti novi život i svrhu dokumentima.
Ako se prepoznaješ u ovom opisu, vjerujemo da ćeš se odlično uklopiti u naš tim.