Djelatnik dječjeg kluba (m/ž)

Mjesto rada:
Savudrija - Umag
Rok prijave:
06.03.2023.
Lokacija rada: Savudrija (Umag), Hrvatska

Opis posla:
  • organizira aktivnosti i igre za djecu u dječjem klubu
  • kreira sigurno i poticajno okruženje za svu djecu koja dolaze u dječji klub
  • vode brigu da roditelji pravilno ispune obrazac za prijavu, sadržavajući sve potrebne informacije o djetetu
  • osigurava da je oprema čista i pravilno održavana te da se prate sva pravila i propisi dječjeg kluba
  • vodi evidenciju svih igračaka i opreme u dječjem klubu
  • odnosi se prema djeci na brižan i prijateljski način
Uvjeti:
  • znanje engleskog jezika.
  • radno iskustva na sličnim poslovima.
Nudimo:
  • radni odnos na puno radno vrijeme
  • stimulatovna primanja i dodatni bonusi na rad

Molimo prijavite se putem 'Brze prijave' ili na e-mail: [email protected]