Djelatnica / djelatnik na blagajni

Mjesto rada:
Dubrovnik
Rok prijave:
16.04.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
SNOGU street wok bar u Dubrovniku traži djelatnice/djelatnike za rad na blagajni i primanju narudžbi.

Opis posla:
• brine se o gostima da prime najbolju uslugu, da radno mjesto bude čisto, atmosfera u restoranu ugodna, hrana koju poslužujemo topla i svježa
• radnik će raditi na bazičnim poslovima što uključuje rad na blagajni, posluživanje u sali i slaganje dostave
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
• siguran posao i stimulativna primanja
• ugovor o radu na neodređeno vrijeme
• rad na puno ili nepuno radno vrijeme
• smjenski rad
• dodatno plaćen rad noću, nedjeljom i blagdanom
• 1 slobodan dan u tjednu
• rad u mladom i dinamičnom timu
• edukaciju i trening
• početna plaća 900 eura netto, plus bonusi, prekovremen rad i bakšiš
• smještaj i topli obrok
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• izražena komunikativnost
• timski rad
• znati da je osmijeh bitan
• poznavanje engleskog jezika

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave ili pozivom na broj: +385 92 360 4026
Strani jezik:
engleski