Dizajner / Programer poslovnih aplikacija (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
02.06.2018.
Plaća:
od 796 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Proizvodnja programske opreme za pomorski i kopneni transport i logistiku. Tvrtka je aktivna u lukama Jadrana (Koper, Rijeka, Ploče, Bar).

Bavimo se dizajniranjem, proizvodnjom i održavanjem programske opreme sa područja pomorskog i kopnenog integralnog i multimodalnog transporta.

Tražimo kandidate za rad na dizajniranju i programiranju poslovnih aplikacija, korisničku podršku te projektiranju i dokumentiranju IT sustava.

Posao se obavlja u Rijeci, u dinamičnoj i inspirativnoj radnoj okolini sa poticajnim i prilagodljivim uvjetima rada.
Posebne pogodnosti:
Prilagodljivo radno vrijeme, dodatne edukacije na IT i području transportne logistike
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Traži se poznavanje C#, .NET tehnologija i MS VisualStudio razvojnog alata, uz jednu do tri godine iskustva u radu s navedenim ili sličnim tehnologijama.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina