Direktor prodaje kućanskih aparata (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.10.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Koracell d.o.o. osnovana je 2001. godine , a danas smo jedni od lidera u poslovima distribucije malih i velikih kućanskih aparata, audio tehnike i ostalih proizvoda iz asortimana proizvoda za kućanstvo.

Partnerstva, koja imamo s vodećim proizvođačima dodatan su temelj i izvor naših znanja i poslovnih usmjerenja.

Svim zainteresiranima nudimo posao u dinamičnom i profesionalnom radnom okruženju. Tražimo motivirane i sposobne ljude koji će naš postojeći tim pojačati i dodati mu novu vrijednost.

Opis posla
- prodaja i prezentacija proizvoda
- širenje prodajne mreže, otvaranje novih prodajnih mjesta i pozicioniranje naših proizvoda na tržištu kućanskih aparata
- priprema ugovora i ostale ponudbene/prodajne dokumentacije
- praćenje i realizacija naplate
- praćenje i unaprjeđenje zadovoljstva kupaca
- komunikacija i operativan rad s dobavljačima
- vođenje potrebnih evidencija, izrada izvješća, uredsko poslovanje
- zaprimanje i unos narudžbi, izrada ponuda, otpremnica, faktura
- operativna provedba promocijskih aktivnosti
- planiranje zaliha proizvoda, predlaganje novih proizvoda
- praćenje tržišnih trendova s ciljem pravovremene prilagodbe tržišnim uvjetima
- koordinacija aktivnosti s ostalim kolegama s ciljem postizanja maksimalne učinkovitosti
- druga zaduženja administrativnog tipa
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- rad od ponedjeljka do petka u prvoj smjeni
- subote i nedjelje slobodne
- ugovor o radu na neodređeno vrijeme (uz uvjet probnog rada)
- rad u dinamičnom i poticajnom radnom okruženju
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Najmanje 5 godina radnog iskustva na poslovima prodaje kućanskih aparata
- SSS/VŠS - tehnički, ekonomski ili trgovački smjer
- izražene komunikacijske i pregovaračke vještine
- dobro poznavanje rada na računalu
- odgovornost, samostalnost i fleksibilnost u radu
- aktivno korištenje MS Office paketa, web i društvene mreže
- analitičnost, sposobnost analiziranja različitih aspekata usluge i prodajnog procesa
- sposobnost primjene različitih stilova vođenja u cilju motivacije voditelja prodajnih timova da dostignu maksimalne rezultate
- strast, samoinicijativnost, želja za postizanjem rezultata u dinamičnom, poduzetničkom i tehnološki orijentiranom okruženju
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina