Direktor malog hotela sa kafićem i restoranom (m/ž)

Mjesto rada:
Splitsko-dalmatinska županija
Rok prijave:
15.09.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis poslova:
- upravljanje svakodnevnim radom kafića
- izdavanje soba (12) i apartmana (3) - upravljanje svakodnevnim radom restorana (restoran je tek u procesu otvaranja) - upravljanje s do 5 zaposlenika - marketinški poslovi te poslovi oglašavanja na booking portalima (Booking.com, Airbnb.com itd)
- educiranje, organiziranje i kontroliranje rada svih zaposlenika
- nadzor i kontrola provođenja propisanih standarda rada
- unapređenje kvalitete usluge poštivajući visoke standarde poslovanja
- provođenje svih potrebnih aktivnosti usmjerenih prema optimizaciji troškova poslovanja
- odgovornost za novčano i robno poslovanje
- redovno provođenje inventura
- analiza poslovanja i izrada izvještaja
- komunikacija s knjigovodstvom i dobavljačima - odabir i motiviranje zaposlenika
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- stalni radni odnos uz probni rad od 6 mjeseci
- redovna i stimulativna primanja
- rad u mladom i dinamičnom timu
- prilika za osobni i profesionalni razvoj
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Država:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- minimalno SSS - iskrenost, pedantnost, profesionalnost
- minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima - iskustvo u radu sa booking portalima kao što su npr. Booking.com, Airbnb.com itd.
- znanje engleskog jezika
- rad na računalu te korištenje MS Office paketa
- izražene organizacijske, upravljačke, komunikacijske i pregovaračke vještine
- orijentiranost na timski rad i na poslovne rezultate
- spremnost na klizno i dvokratno radno vrijeme te na rad vikendom
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine