Direktor ekonomsko-financijskog sektora (m/ž)

Mjesto rada:
Kutina
Rok prijave:
11.11.2021.

Javite se! Tražimo djelatnike raznih profila:

Direktor ekonomsko-financijskog sektora (1 izvršitelj)

Opis posla:

  • Organizacija i koordinacija aktivnosti i procesa rada u odjelu računovodstva
  • Uspostavljanje internih procedura i procesa
  • Samostalnost u izradi financijskih izvješća i završnog računa uključujući i konsolidirano financijsko izvještavanje
  • Suradnja s revizorima, poreznom upravom i drugim državnim institucijama
  • Praćenje i primjena važećih propisa iz područja računovodstva
  • Praćenje efikasnosti te edukacija zaposlenika
  • Obračun PDV-a
  • Praćenje i proaktivno predlaganje mjera i unapređivanje računovodstvenih politika društva u skladu s MSFI
  • Aktivna suradnja s ostalim odjelima unutar tvrtke
  • Ostali poslovi i aktivnosti po nalogu poslodavca

Uvjeti:

  • VŠS, VSS ekonomskog smjera (poželjni smjerovi: financije, računovodstvo)
  • Minimalno 5 godina iskustva u računovodstvenim poslovima
  • Prednost: iskustvo rada u trgovačkoj djelatnosti
  • Odlično poznavanje rada na računalu (knjigovodstveni programi i Office paket)
  • Komunikativnost, kooperativnost i sklonost timskom radu
  • Izvrsne organizacijske i analitičke vještine
  • Spremnost na kontinuirano profesionalno usavršavanje
  • Sposobnost učenja i zadržavanje kvalitete rada pod vremenskim pritiskom
  • Rad po načelu dnevne ažurnosti i točnosti u izvršavanju radnih zadataka
  • Samoinicijativnost i usmjerenost na rješenja te samostalnost i odgovornost u obavljanju zadanih poslova

Želite li postati dio uspješnog tima, prijavite se putem linka za