Diplomirani inženjer građevinarstva / Inženjer građevinarstva (m/ž)

Mjesto rada:
Duga Resa
Rok prijave:
11.12.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Arkada u sklopu svoje djelatnosti pruža usluge izvođenja građevinskih radova niskogradnje, gradnje i održavanja komunalne infrastrukture, uređenja okoliša, izgradnje sportskih i dječjih igrališta. U proizvodnim pogonima smještenim u kamenolomu Zvečaj proizvode se kameni agregati, asfalt i beton.

Opis posla:
- priprema dokumentacije za gradilište
- priprema i vođenje gradilišta
- izrada i praćenje vremenskog i financijskog plana gradilišta
- koordinacija svih aktivnosti na gradilištu
- vođenje evidencije svih djelatnika na gradilištu te provedba mjera zaštite na radu
- praćenje i naručivanje potrebnih materijala
- vođenje građevinskog dnevnika i građevinske knjige te potrebne tehničke dokumentacije
- izrada mjesečnih i okončane obračunske situacije
- suradnja sa nadzornim organima, investitorima i kooperantima.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- položen stručni ispit
- samostalnost u obavljanju povjerenih poslova
- pouzdanost i kolegijalnost
- VSS /VŠS
- MS Office, MS Outlook, AutoCAD
- min. 3 godine u struci poželjno iz oblasti niskogradnje

Prijavite se putem donje 'Brze prijave', na e-mail: [email protected] ili na broj: 047 841 660
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine