Dentalni tehničar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
16.10.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naturaldent, jedan od najvećih i najmodernijih zubotehničkih laboratorija u Hrvatskoj zbog proširenja obujma posla traži više dentalnih tehničara za odjel mobilne protetike, gipsaone, wironita/kombiniranih radova i CAD/CAM-a.

Opis posla
Traže se dentalni tehničari (m/ž) za:
- Odjel gipsaone
- Odjel mobilne protetike
- Odjel wironita/kombiniranih radova
- Odjel CAD-CAM-a
Posebne pogodnosti:
- stimulativna primanja
- rad u velikom kolektivu
- dodatne edukacije i tečajeve koji prate napretke u dentalnoj medicini
- subvencionirani topli obrok
- stalan posao, puno radno vrijeme
- mogućnost napredovanja
- visina plaće ovisna o iskustvu i kvaliteti pojedinca
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
- minimalno 3 godine iskustva u struci
- očekujemo savjesnost u radu, pedantnost i brzinu, komunikativnost, odgovornost, profesionalnost u nastupu, iskustvo i znanje u radu te sposobnosti samostalnog rada
- hrvatski (materinji jezik), engleski i talijanski (poželjno barem osnovno)
- vozačka dozvola: B (poželjno, ali nije obavezno)
Strani jezik:
engleski, talijanski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine