Dentalni asistent (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
06.06.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Poslovi asistiranja doktoru dentalne medicine, primrpema i održavanje radnog mjesta i ordinacije, sterilizacija i održavanje instrumenata, ostali radni zadaci dentalnog asistenta prema pravilima struke, komunikacija s pacijentima, vođenje evidencije i propisane medicinske dokumentacije te rad na računalu i mobitelu.
Posebne pogodnosti:
Mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme uz obavezan probni rad.
Iskustvo nije uvjet ali je poželjno.
Plaća i ostali uvjeti po dogovoru.

Pozivamo Vas da postanete dio našeg tima DR.DAVID digitalna ortodoncija!
Nudimo rad s najnovijom digitalnom tehnoligijom i materijalima u timu vrhunskih stručnjaka ortodoncije i opće dentalne medicine.
Tražimo kandidate koji će se svojim trudom, zalaganjem i ljubaznošću uklopiti u postojeći dentalni tim te pridonijeti organizaciji, timskom radu i kvaliteti pružene usluge prema pacijentu.

Prijavu za natječaj sa detaljnim životopisom, preslikom diplome ili svjedodžbe te preslikom osobne iskaznice molimo poslati putem isključivo 'Brze prijave' ili na e-mail: [email protected]

LJUBAZNO MOLIMO ZA KOMUNIKACIJU ISKLJUČIVO E-MAILOM (ne pozivima na telefon)!
Vrsta posla:
stalni radni odnos

- SSS smjer za dentalnog asistenta ili završena medicinska škola
- položen stručni ispit i odobrenje strukovne komore (dozvola za rad)
- poznavanje osnova rada na računalu
- kao alternativa moguće je zaposlenje i na POLA RADNOG VREMENA kao ispomoć
- poznavanje engleskog jezika (opcionalno)
- prednost iskustvo u asistiranju pri zahvatima dnetalne medicine (ali nije uvjet)

Osobne kararkteristike:
- ugodna osobnost i visoka motiviranost za učenje i usvajanje novih vještina i znanja
- odgovornost i profesionalnost
- spretnost, brzina i okretnost
- organizacijske i komunikacijske vještine
- sposobnost rada u timu
- predanost radususretljivost i proaktivnost
- fleksibilnost
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
osnovno